27 Mayıs 2015 Çarşamba

28 mayıs 2015 perşembe

     Aylar geçti yine bir şeyler yazmadık.Hayat aynı hızıyla devam ediyor.Dur diyen yok.Neyse bunların hepsi latife .
      Gelelim Yağız oğlana  son üç ay içersinde  bursluluk sınavından bursluluk sınavına koştu yağız,mev koleji bursluluk sınavında 7. oldu oğlum 2300 kişi içinde ama ne yazık ki sadece %40 burs verdiler. oğluma,final kolejinin sınavına girdik.20.oldu %30 burs kazandık.Nisanın sonunda Şevkat koleji sınavına girdik 6.oldu ve %60 burs kazandık.17.500 tl okul parası 10.500 tl si indirim oldu 7.000 tl 1 yıllık bedeli bakalım ne yaparız Geçen hafta hafızlık sınavı vardı orayada soktum oğlumu 400 kişi arasında ilk 100 kişi kazandı benim kuzum da kazandı.Ama mülakata sokamadım.Şehir dışına çıkmıştık.
     Şimdi bekliyoruz.ne yapılmalı neye karar vermeliyiz devlet okulu mu yoksa bursluluk sonucu  özel okul mu kafamız karışık.
     Bu aralar yoğunuz bu gün sene sonu gösterimiz var .ilk okul bitiyor.Vay be canım oğlum beraber gittik geldik bu yolları ta kreşten beri şimdi ortaokullu olacaksın ne zaman büyüdün bu kadar. Anneni çıldırta çıldırta geçirdin bu dönemi .
     Benim biricik yakışıklı kuzum,sen benim her şeyimsin seni çokkk seviyorum.
Malum mayıs bizim için özel 11.evlilik yıl dönümümüzü kutladık ailecek.Sapancada kutlandı bu sene havalar serin gidince uzaklara gitmekten vaz geçtik.Anneler günü ile aynı güne denk gelince 2 kutlama birden yapıldı bizde.

 Şeyma teyzemizin doğum gününü de kutladık bu ay ,dedim ya mayıs bizim için özel.